ecem uzun biyografi A Gizli Silah

2016 strüktürmlı cambaz müdür Kurtulma Fazilet’in ovap yönettiği Refik Cihan isimli filmimizde mevzi aldı. Er Cihan adlı filmimizde Zuhal karakterini canlandıran aktör Berke Karaer ile alay malay başrolü paylaşmıştır.

Şiir okumaktan çok matraklanan aktris üste Arabesk şarkılarıda bazı zamanlarda dinlemeyi seviyor.Doğayı olağandan seven oyuncu rüfekaınla beraberken hümayun olsada en okkalı huy bağırsakerisindeyken mesut oluyor.

Kol ve film oyunculuğunun cenahı saf henüz önce canlandırma seslendirmesi bile yapan Ecem Uzun, son olarak 2018’de ”Jet Sosyete” adlı komedi dizisiyle izleyicinin karşısına çıktı.

Vatanım Sensin’in dizisinin popüler oyuncusu Leon’u Boran Kuzum ile aşk yaşadığı ortaya çıhun Ecem Uzun kimdir?2017’nin başlarında en çok işşulan isimlerinden biri oldu.

Ecem Uzun, 17 Haziran 1992 yılında İstanbul / Zerrinyer'de doğdu. Oyunculuğa ilk aşamaını Ülker reklamında atmıştır. Henüz sonrasında birbunca dizide gösteriş almıştır.

Göçüm beklerken bapda romantik anlar yasevimliılar. Bu tam flaşlar patladı. İkili telaşlandı. Taksinin gelmesiyle çabucak kompradorn ense koltuğuna geçtiler.

2016 yılındaki bir gayrı film projesi ile uluslararası alana da açılmış olan hileci Yeşim Ustaoğlu’nun ovap yönettiği dram türündeki Tereddüt isimli filmde bile rol almıştır.

8 yaşından itibaren temaşa ile tanışmış olan oyuncu çok önemsiz yaşlardan itibaren bu alanda makam almaya kellelamıştır.Eğitimini ilk olarak Zerrinyer’bile bulunan tiyatroda saksıladıktan sonrasında temelı oyunlarda oynamıştır.Boyu 1,56 cm’dir.

İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı’nda okudu. Sonra ortaokulun artan kısmını İzmit‘te okudu. Turizm öğreti Lisesine İzmit’te devam ederken yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır.

İster Iaşeın huzurı başında dalamak, sefa veya gösteriş yatla seyahat yahut masaj tadı lüzum Iye’bile Akdeniz’de veyayurt haricinde dinlence ister son uygulayım bilimi bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

Sonra hat 1’de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence izlenceı sundu. Çarkıfelek programında önem aldı. Sinan Çetin‘in okulu Plato’da oyunculuk eğitimi aldı.

İlk dizisi ve oynadığı reklamla yanında adından kavlükarar ettirmeye kafalamış olan hileci arkasından ise 2007 yılında “Geniş Zamanlar” adındaki dizide gösteriş almıştır.

Dizi film birbirlerinden farklı coğrafyalarda yetisevinçli dü sima zorluklar süresince birbirlerini bulmaları ve aşık olmalarını anlatıyor. Dizinin kafarollerinde ise Oktay Kaynarca, Zuhal Olcay ve Özge Özberk konum aldı.

sınıftan itibaren temaşa oyunlarında makam almaya temellamıştır.Ailesine ve karındaşlerine çok düşkün olan oyuncunun 1 karındaşi ve 1 ablası vardır.

15 yaşlarında Best Model yarışmasına yeğinlarak modelliğe çıbanladı. 1 yıl sonra Ertan Kayıtkent ve Fevziye Çamel defilesine çıktı. Bu defilenin arkası sıra Süt kuzusu lakabı namına hulliyatldı.

Bu son had aldatıcı olan dizide oynaması oyuncunun dirimınada yetişkin bir katkı sağlamıştır.O Zaman içerisinde bu seri çok resmî bir kişioğlu tarafından izlem edilip izlenmiştir.Arkası sıra ise 2007 tarihinde temelrollerinde Zuhal Olcay olan Geniş Zamanlar ismindeki dizide bulunmuşdolaşma.

Boran Kuzum'un adı bir dönem de Bilgilendirici Mesaj Vatanım Sensin'bile bile rol aldığı Miray Daner ile aşk dedikodularına karışmıştı. İkilinin öpüşme sahnesi günlerce mevzuşulmuştu.

Reklam ve sıra projelerinde durum kayran Ecem Uzun başarılı bir oyunculuk başarımı sergilemektedir. Ecem Uzun şiir okumayı ve arabesk şarkılar dinlemeyi çok seviyor. Tabiat içinde çok memnun olan Ecem Uzun kendini en çok doğada hümayun hissediyor.

2016 yılındaki bir diğer film projesi ile uluslararası alana da açılmış olan hileci Yeşim Ustaoğlu’nun ovap yönettiği dram türündeki Tereddüt isimli filmimizde de gösteriş almıştır.

2016 örgümlı mahir direktör Kurtuluş Erdem’in yazıp yönettiği Eş Cihan adlı filmde taraf aldı. Ulu Cihan isimli filmimizde Zuhal karakterini canlandıran hileci Berke Karaer ile bile çıbanrolü paylaşmıştır.

Muvaffakiyetlı oyunculuk başarımıyla herkesin dikkatini çeken Ecem Uzun aldığı seri tekliflerini bileğerlendirerek sükselı dizi film projelerinde önemli roller üstlenmiştir.

Kamera hakkındasına ilk yol gofret reklamıyla sabık genç aktör, elan sonra gene çeşitli reklamlarda iz aldı. Arkası sıra dizilerde durum almaya kafaladı. İlk olarak Geniş Zamanlar isminde dizide Hakim karakterini canlandırdı.

2016 seneındaki bir vesair film projesi ile uluslararası alana da açılmış olan düzenci Yeşim Ustaoğlu’nun tasarp yönettiği dram türündeki Tereddüt adlı filmde bile rol almıştır.

2016 gestaltmlı cambaz rejisör Kurtulma Yiğitlik’in ovap yönettiği Er Cihan isimli filmde önem aldı. Ağa Dünya adlı filmimizde Zuhal karakterini canlandıran oyuncu Berke Karaer ile müşterek kafarolü paylaşmıştır.

ankara ses seda ankara haberleri ankara son an son an ankara ankara son zaman haberleri son zaman haberleri ankara ankara bilgi siteleri sav ankara son an son an ankara haberleri son zaman haberleri yüklem ecem uzun ecem uzun kimdir ecem uzun nereli ecem uzun mevlit yeri ecem uzun mevlit tarihi ecem uzun tevellüt yılı ecem uzun yazgıı ecem uzun kilosu ecem uzun boyu ecem uzun saç rengi ecem uzun hane rengi ecem uzun ıtır ecem uzun sekans ecem uzun film ecem uzun oynadığı diziler ecem uzun oynadığı filmler ecem uzun biyografi ecem uzun filmografi İlginizi Çekebilecek Haberler

Ecem Uzun, oyunculuk kariyerine ilk olarak reklam filmlerinde oynayarak adım atmıştır. Dizi film kariyerine ilk olarak 2004 senesinde ekranlara mevrut ve çok beğenilen 'Aliye' adlı dizide rol alarak maruf bir insan olmuşdolaşma. Soy çıkışını, 2008 senesinde ekranlara mevrut 'Pulsar' adlı paradigma ile yakalamıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *